DP My Wife With Me 3 / Дуплет Для Моей Жены Со Мной 3 (Mike Quasar, Reality Junkies) [2013 г., Gonzo, MILF, Anal, A2M, DP, Facial, Swallow, Split Scenes, VOD] (Amber Rayne, Dana DeArmond, Rachel Roxxx, Lea Lexis)

Статистика раздачи 
Размер: 1.84 ГБ   |  Зарегистрирован: 20 окт 2015, 04:58   |   .torrent скачан: 3 раз
Сидеров: 3  [ 0 байт/сек ]     Личеров: 1  [ 0 байт/сек ]  

Случайная аватара
Раздал: 2 ГБ
Скачал: 0 байт
Ратио: Seed.

DP My Wife With Me 3 / Дуплет Для Моей Жены Со Мной 3 (Mike Quasar, Reality Junkies) [2013 г., Gonzo, MILF, Anal, A2M, DP, Facial, Swallow, Split Scenes, VOD] (Amber Rayne, Dana DeArmond, Rachel Roxxx, Lea Lexis)

Сообщение Tony Ribas » 20 окт 2015, 04:58

DP My Wife With Me 3 / Дуплет Для Моей Жены Со Мной 3

Год производства: 2013 г.
Страна: USA
Жанр: Gonzo, MILF, Anal, A2M, DP, Facial, Swallow
Продолжительность: 01:57:34
Язык: Английский

Режиссер: Mike Quasar
Студия: Reality Junkies

В ролях: Amber Rayne, Dana DeArmond, Rachel Roxxx, Lea Lexis

Описание:
Mr. Pete drives all the way from the east coast to stay with his buddy Tommy and his sexy wife Rachel. Tommy is so devoted to his wife that whatever she wants she gets. And she wants Mr. Pete. John and Dana get Mark to come over and fix their car, with a job well done they offer him a reward. It was like nothing he could have thought of. Jessy wakes up from a crazy bender in Amber’s bed with no memory of how he got there. Will comes into the room and congratulates Jessy for a job well done, than he offers his wife up for a second round. Lea hurts her back while doing acrobats in the living room, so her husband Marco calls masseur Ramon over. When Ramon gets there he gets a naughty surprise.

Качество видео: VOD
Формат видео: MP4
Видео кодек: H.264/AVC
Аудио кодек: AAC
Видео: MPEG4 Video (H264) 848x480 23.976fps [Video] 2048 Kbps
Аудио: AAC 44100Hz stereo 1411kbps [Audio]

Торрент:
Зарегистрирован [20 окт 2015, 04:58]
Скачать торрент Магнет ссылка
Скачать торрент
[ Размер 19.69 КБ / Просмотров 2 ]
Статус: